Kariera w Tamir Aktualnie poszukujemy:

KIEROWNIK PRODUKCJI

Obowiązki
  • koordynowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników produkcyjnych,
  • dbanie o zapewnienie terminowego i jakościowego prowadzenia procesów produkcyjnych oraz o przygotowanie operacyjne i systemowe produkcji,
  • nadzorowanie i przestrzeganie wymogów ISO, BHP i innych funkcjonujących systemów w firmie,
  • prowadzenie szkoleń stanowiskowych
  • współpraca z technologami w zakresie identyfikacji problemów technicznych i prowadzenia działań zapobiegawczych,
Wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dodatkowo: znajomość procesów logistycznych oraz w planowaniu produkcji, doświadczenie w pracy z zespołem i rozwojem kompetencji
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętności techniczne i analityczne
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych doświadczeń,
  • nowoczesne standardy i narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole.