NOWOŚCI

Jako pierwsi w Polsce posiadamy maszynę Bobst ExpertCut  z systemem Power Register.

  • Foto_1
  • Foto_2
  • Foto_3
KONTAKT
(+48) 74 811 27 96
(+48) 74 811 38 34
drukarnia@tamir.pl

Biuro Obsługi Klienta:
biuro@tamir.pl

MAPA DOJAZDU
PRODUKCJA OPAKOWAŃ

Specjalizujemy się w produkcji opakowań jednostkowych z kartonu. Naszymi odbiorcami są firmy z branży: farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej oraz przemysłowej.

Produkujemy opakowania spełniające obowiązujące standardy jakościowe oraz wymagania automatycznych linii pakujących. Stosujemy zaawansowane techniki uszlachetniania, zabezpieczania i znakowania kartoników, są to: lakierowanie wybiórcze UV, lakierowanie wykonywane w technice hybrydowej oraz złocenie na gorąco i na zimno. Złocenie na zimno to technologia stosowana od niedawna, wykonywana na maszynie Roland 706 LTTLV wyposażonej w unikatowy system Inline Foiller Pindor. System ten pozwala na położenie na zimno folii metalicznej  o dowolnej kolorystyce z jednoczesnym zadrukiem, co z kolei znakomicie zastępuje złocenie na gorąco (hot stamping). Co więcej, maszyna posiada podwójne wieże lakiernicze pozwalające na zastosowanie dowolnego lakieru inline (akrylowy, UV, hybrydowy, perłowy) oraz lampy UV umożliwiające druk farbami UV (zadruk na podłożach trudno-wsiąkliwych).

Podczas produkcji opakowań każdy etap jest monitorowany i kontrolowany, przede wszystkim po to, aby osiągnąć najwyższą jakość wykonania kartoników i po to, by zachować bezpieczeństwo procesu.
Współpracujemy wyłącznie z kwalifikowanymi dostawami materiałów poligraficznych. Materiały te są stale przez nas testowane, aby dostosować je do potrzeb naszych odbiorców.
 

Tamir to nie tylko producent kartoników,  to doskonały i nowoczesny zakład w którym techniczną perfekcję łączymy z wrażliwością na komercyjne cechy produkt.

Copyright C 2011 Drukarnia TAMIR Sp. z o. o.