STAWIAMY NA NOWOCZESNOŚĆ

 

Wybieramy spośród liderów technologicznych w poligrafii

Druk


Posiadamy 8 maszyn offsetowych w tym 7 w formacie B1 oraz 1 w formacie BO – łącznie 47 zespołów.

 

  • Roland Evolution 907 LV3B
  • Roland Evolution 707 LV3B
  • Roland Evolution 706 LTTLV
  • Roland 706 DirectDrive
  • Roland 704 DirectDrive
  • Roland 702 LV3B
  • Heidelberg Speedmaster 104
  • Heidelberg Speedmaster 102

 

Roland Evolution 707 LV3B ma możliwość druku farbami UV do 7 kolorów w linii, wyposażony w system VINFOILL- system złocenia na zimno oraz wieżę lakierującą UV.  Prędkość druku do 18 500 ark/h.

Wykrawanie i tłoczenie


Posiadamy 6 automatów sztancujących renomowanej firmy BOBST oraz dadatkowo półformatowy automat firmy Saroglia. Nasze flagowe automaty to Expertcut z systemem PowerRegister i Expertcut 145 LER z systemem PowerRegister i pełną logistyką uruchomiony 2021 roku.
Maszyny te pozwalają nam na pracę z bardzo szeroką gamą wyrobów: od papieru poprzez papier samoprzylepny oraz karton i tekturę.

Eye-C


Nasza produkcja kontrolowana jest przez system EyeC, który nadzoruje przebieg całej produkcji na maszynie drukującej. System porównuje go z proofem zleceniodawcy i informuje operatora w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów. Zapobiega wymieszaniu zleceń, na bieżąco wykrywa defekty, umożliwia operatorowi natychmiastowe wprowadzenie poprawek, zmniejsza ilość odpadów i pozwala uniknąć kosztownych  dodruków.

Taka kontrola to gwarancja idealnych kartoników!

Falcowanie


Posiadamy nowoczesne felcarki firmy Herzog+Heymann, Heidelberg Stahlfolder, MBO. Dzięki możliwościom felcarek produkujemy ulotki składane, zaklejane tasiemką lub żelkiem.

Kaszerowanie


Produkcja odbywa się na maszynach marki Lamina. Już wkrótce uruchomimy nowoczesną maszynę do kaszerowania marki BOBST MASTERSTAR z systemem aplikacji kleju GAPRO w formacie 1650x 1650 i o wydajności 10000/h.

Klejenie


Sześć linii składająco-klejących firm BOBST wyposażonych w gyrobox, Accubraill GT oraz Cartonpack GT skleją nawet skomplikowane konstrukcje np. 21-bigowe kartoniki na czekoladki.

600 000  SKLEJANYCH KARTONIKÓW NA GODZINĘ


Zawsze dostosowujemy się do potrzeb klienta!