STAWIAMY NA NOWOCZESNOŚĆ

 

Wybieramy spośród liderów technologicznych w poligrafii

Druk


Posiadamy 8 maszyn offsetowych w tym 7 w formacie B1 oraz 1 w formacie BO – łącznie 47 zespołów.

 

  • Roland Evolution 907 LV3B
  • Roland Evolution 707 LV3B
  • Roland Evolution 706 LTTLV
  • Roland 706 DirectDrive
  • Roland 704 DirectDrive
  • Roland 702 LV3B
  • Heidelberg Speedmaster 104
  • Heidelberg Speedmaster 102

 

Roland Evolution 707 LV3B ma możliwość druku farbami UV do 7 kolorów w linii, wyposażony w system VINFOILL- system złocenia na zimno oraz wieżę lakierującą UV.  Prędkość druku do 18 500 ark/h.

Wykrawanie i tłoczenie


Posiadamy 6 automatów sztancujących renomowanej firmy BOBST oraz dadatkowo półformatowy automat firmy Saroglia. Nasze flagowe automaty to Expertcut z systemem PowerRegister i Expertcut 145 LER z systemem PowerRegister i pełną logistyką uruchomiony 2021 roku.
Maszyny te pozwalają nam na pracę z bardzo szeroką gamą wyrobów: od papieru poprzez papier samoprzylepny oraz karton i tekturę.

Eye-C


Nasza produkcja kontrolowana jest przez system EyeC, który nadzoruje przebieg całej produkcji na maszynie drukującej. System porównuje go z proofem zleceniodawcy i informuje operatora w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów. Zapobiega wymieszaniu zleceń, na bieżąco wykrywa defekty, umożliwia operatorowi natychmiastowe wprowadzenie poprawek, zmniejsza ilość odpadów i pozwala uniknąć kosztownych  dodruków.

Taka kontrola to gwarancja idealnych kartoników!

Falcowanie


Posiadamy nowoczesne felcarki firmy Herzog+Heymann, Heidelberg Stahlfolder, MBO. Dzięki możliwościom felcarek produkujemy ulotki składane, zaklejane tasiemką lub żelkiem.

Klejenie


Sześć linii składająco-klejących firm BOBST wyposażonych w gyrobox, Accubraill GT oraz Cartonpack GT skleją nawet skomplikowane konstrukcje np. 21-bigowe kartoniki na czekoladki.

Kaszerowanie


Produkcja odbywa się na maszynach marki Lamina. Już wkrótce uruchomimy nowoczesną maszynę do kaszerowania marki BOBST MASTERSTAR z systemem aplikacji kleju GAPRO w formacie 1650x 1650 i o wydajności 10000/h.

600 000  SKLEJANYCH KARTONIKÓW NA GODZINĘ


Zawsze dostosowujemy się do potrzeb klienta!